Hakkımızda


Hakkımızda

Hakkımızda bahsedecek olursak. Bu Blog’un kurulma sebebi Ağ ve Sistem Uzmanlığı alanına yeni girecek, yeni girmiş ve hali hazırda çalışmakta olanlara faydalı olabilmektir. Bloğumuzda Ağ Sistemleri (HP Procurve, HP Comware, Cisco, Huawei vb cihazlar ), Windows Sistemler(Windows 7-8-10, Windows Server 2003-2008-2012-2016), Linux Sistemler(Ubuntu, Redhat, Centos vb.), Sanallaştırma Sistemleri(VMware, Hyper-V) gibi sektörde kullanılmakta olan sistemler hakkında bilgiler vermek ve bu sistemlerin kurulumu, yönetimi, bakımı gibi durumlarda karşılaşılan sorunlara çözümler üretmektedir.

Amacımız sektöre başlamayı düşünen, sektörde kendini geliştirmek isteyen istekli kişilere bir nebze de olsa yardımcı olmaktır.

Ağ ve Sistem Uzmanlığına meraklı ve istekli kişilere de sayfamızda yazar olarak yer verilecektir. Bloğumuzda yazı yazmak isteyen kişiler, yazmak istedikleri konular ve öz geçmişleri bize kalben@kalbenbilisim.com adresinden başvuru yapabilirler.

Ağ ve Sistem Uzmanlığı Paylaşım Alanı
Ağ ve Sistem Uzmanlığı Paylaşım Alanı

Yazarlarımız


İlhan ÇİÇEK

2007 yılında Kırgızistan – Türkiye Manas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldum.  2007 yılından itibaren Ağ ve Sistem Uzmanlığı, Ağ Yöneticiliği, Teknik Servis Müdürü olarak çeşitli kurumlarda çalıştım. Mart 2018 den itibaren ise Ağ Mühendisi olarak çalışmaktayım. Kendime ait  web sitelerinde bilişim sektörü ile ilgili Türkçe kaynak arşivi oluşması için makaleler yazmaktayım. CCNP Routing and Switching, Sophos Certified Engineer ve Sophos Certified Technician sertifikalarına sahibim.